Čeština English

Cílem

 je práce.

ruler

Cílem

 je práce.

Čeština English

Skip to content
O mně
O mně

Pocházím ze Žďáru nad Sázavou, kde jsem absolvoval místní průmyslovou školu. Následovalo studium na VUT v Brně, kde jsem se věnoval studiu na ústavu výrobních strojů a robotů, jehož jsem absolventem.

Už během studia jsem pracoval na zkrácený úvazek jako konstruktér výrobních strojů. Tomuto oboru se výlučně věnuji dodnes. Účastnil jsem se odborné stáže v Německu, u výrobce těžkých tvářecích strojů. Z oboru mne nejvíce zajímají tvářecí stroje, avšak v praxi se setkávám převážně s obráběcími.

Protože je mi práce koníčkem, snažím se neustále vzdělávat a zvyšovat svoji kvalifikaci. Absolvoval jsem kurz soudního znalectví na VUT v Brně, mám certifikace na řadu konstrukčních programů a aktivně se věnuji technickým výpočtům FEA.

Za svoji zaměstnaneckou kariéru jsem pracoval ve firmě vyrábějící vertikální soustruhy, kde jsem začínal jako brigádník a končil jako technický ředitel.

Jsem vášnivý hudebník, hraji na saxofon a na klarinet, ve kterém jsem se umístil na druhém místě v celostátní soutěži. Volný čas trávím četbou, kutilstvím a na motorce. Snažím se chovat spravedlivě, morálně a vždy v zájmu zákazníka.